• Konzultace

  Léčba traumatu, rozhovor, porozumění, nabídka jiného úhlu pohledu, koučink.

  Číst celý článek

  Konzultace

Při své práci čím dál víc zjišťuji těsné propojení mezi tělem, emocemi a myslí. Naše tělo nám velmi pomáhá zvládat stres a nejrůznější nástrahy života – a když my mu zase pomůžeme „povolit šrouby v hlavě“, obrovsky se nám uleví...

Čínská klasická medicína má velmi dobře pojmenované souvislosti a vztahy v člověku. V dnešní době už nikoho nepřekvapují sdělení z psychosomatiky – oboru, který zakládá léčení na vztazích tělo-mysl.

Využívám znalosti z klasické čínské medicíny, z psychosomatiky, z 3 AXIS Body & Look Visual Language, z konstelační teorie a praxe, transakční analýzy a terapie traumatu EMI, terapii "Pečuj o své démony v pěti krocích".

Při použití těchto terapií se postupně zmenšují naše problémy a odkrývá náš skrytý potenciál, který pak můžeme využít k dalšímu rozvoji. Současně dostáváme své osobní návody a nástroje, jak se zachovat , pokud se

nepříjemné problémy vracejí. Tím se stáváme sami sobě rádci nezávislými na radě terapeuta a stáváme se mocní nikoliv nemocní.  

Patřím k terapeutům, jejichž dlouholetí klienti se stávají přáteli nikoliv závisláci. Jsem víc průvodcem než učitelem či guruem.  Každý máme svou pravdu o sobě v sobě, každý máme své tempo i svůj způsob, svůj svět. Ráda a s úctou a respektem Vám to pomůžu rozkrývat a včas Vás ponechám být sami sebou.

 • Kde

  Mendlovo náměstí 1a, areál kláštera (vchod B, 1. patro). Brno.
 • Kdy

  Individálně - domluvte si prosím termín na níže uvedeném kontaktu.
 • Cena

  1400 Kč za konzultaci (cca 2 hodiny).