Tak už máme termín návratu

Vloženo 18. 4. 2020

Tak už máme termín návratu – po 25.5. se  budu moc vrátit zpátky do „normálního“ pracovního  života.  Jsem moc zvědavá, jak moc bude normální, respektive jak moc se bude odlišovat od „dřívějších“ časů. Dnes mi udělali radost dlouholeté klientky - mám už první objednávky.

Takže – co se změní navenek:

 Budeme se potkávat v rouškách.  

Budu mít větší pauzy mezi klienty – zakoupila jsem generátor ozonu, ozon nemají žádné živé potvůrky rádi a při jeho užití zhebnou. Je to jedna z nejdokonalejších desinfekcí.

Desinfekční gely a roztoky mám od Aromaterapetické p. Hádka, budou k dispozici.  

Budu víc moxovat, jeden z nejjednodušších způsobů jak doplnit energii a stabilizovat wejčchi – vytváří náš ochranný energetický obal.

 No a jinak zůstane vše při starém  - dobrá nálada, laskavé i bolavé doteky,  odbloky fyzické i psychické, konstelace,  harmonizační cvičení, sdílení, rady, muzika, meditace, ponoření,  … prostě pro Vaši imunitu, harmonii a pohodu udělám maximum , to je pořád stejné. …... na všechny se moc těším. Komunikace po sítích je skvělá, ale být face to face to nenahradí.

PS: na rozdíl od cenzorů z youtoube panu Calábkovi věřím, absolvovala jsem u něj před lety nějaké semináře – a vřele doporučuji badyánovou tinkturu. (podrtila jsem 3 balíčky badyánu a přelila půl litrem vodky – velmi jednoduchá příprava) užívat cca 20 kapek denně. Covid19 jsem neměla, tak přímou zkušenost nemám, s herpesem se ale tělo vypořádalo velmi rychle. Badyán, stejně jako další koření se užívá v preparátech proti všem parazitům.  Zařadit badyánku do  domácí lékárničky mi přijde velmi vhodné.  Jak pracovat s imunitou v domácím prostředí a něco o dalších souvislostech napíšu v dalším článku.